je bevindt je hier: Home / Voorstellingen / Dolf Jansen - UITSLAG
Artiest...

Dolf Jansen

Laatste Nieuws

Dolf Jansen presenteert Zomerspijkers

Tijdens de zomerstop van Spijkers met Koppen presenteert Dolf Jansen tussen 15 juni en 17 augustus het programma Zomerspijkers.Dolf Jansen ontvangt iedere zaterdag t... »

Nieuwe voorstellingen 2013-2014

De zomer staat voor de deur en dat betekent het einde van het theaterseizoen. Je kunt je wel alvast verheugen op de nieuwe voorstellingen van volgend seizoen! * Andr... »

De Partizanen, Martijn en Dolf op Lowlands

Gelukkig kan er dit jaar weer goed gelachen worden op Lowlands! De Partizanen, Martijn Koning en Dolf Jansen zullen een optreden verzorgen tijdens het festival op 16, 17 en 18... »

Zomers cabaret in Openluchttheater Vondelpark

De zomer komt steeds dichterbij, maar gelukkig hoef je onze artiesten niet te missen! Ook de komende zomer heeft het Vondelpark Openlucht Theater in Amsterdam weer een afwisse... »

9 mei: Boekrelease Dolf Jansen en Margriet Jeninga

Op 9 mei 2013 verschijnt bij Uitgeverij Thomas Rap het boek Waar het gras altijd groener is - Ierland, ons tweede moederland van Margriet Jeninga & Dolf JansenEen huis in ... »

Dolf Jansen e.a. delen herinneringen aan Beatrix

Op 4 april verschijnt het boek Mijn Majesteit, waarin BN'ers als Claudia de Breij, Youp van 't Hek, Dolf Jansen, Michiel van Erp en Jan Siebelink hun herinneringe... »

Terugkijken: Dolf Jansens cassettebandjes bij DWDD

Het is een halve eeuw geleden dat het cassettebandje zij entree maakte. Maandag 21 januari schoven radiomakers en liefhebbers Dolf Jansen en Eric Corton aan tafel bi... »

Terugkijken: Dolf Jansen - Oudejaars 2012

Oudejaars 2012 van Dolf Jansen staat in zijn geheel online. Volgens Dolf is tv zoooo 2011, dus was zijn voorstelling van 30 december in De Kleine Komedie live op zijn website ... »

Terugkijken: Dolf Jansens ideale muziek bij DWDD

Op woensdag 5 december zat Dolf Jansen aan tafel bij De Wereld Draait Door om zijn ideale muziekavond door te spreken in een soort van muzikale mini-Zomergasten. Met o.a. Bruc... »

Terugkijken: Dolf Jansen met Als ik het niet doe..

Zaterdagavond 24 november was Dolf Jansen live op NED 3 te zien met zijn programma Als ik het niet doe doet niemand het... Dolf gaf commentaar bij de beste fragmenten uit zijn... »

Dolf Jansen boekt succes met Join the Pipe

Mede dankzij de inzet van Dolf Jansen en zijn publiek is een dorp van 200 mensen in Bangladesh voorzien van schoon drinkwater, latrines en voorlichting ove... »

Terugkijken: DolfDuidt (DWDD)

Dolf Jansen maakte voorafgaand aan de verkiezingen speciaal voor De Wereld Draait Door een politieke column. Bekijk de edities van DolfDuidt hier terugAfleverin... »

Terugkijken: Dolf Jansen pleit voor Twitter

Maken online sociale netwerken ons minder sociaal? Volgens internettelefoondienst Skype wel. Fanatiek twitteraar Dolf Jansen deelde vrijdag 6 april zijn gedachten bi... »

Terugkijken: Dolf Jansen bij Kunststof TV

Zondag 11 maart was Dolf Jansen te gast bij Kunststof TV. Een gesprek over wikken en wegen, Dolfs zoektocht naar de feiten en naar ideeën voor een betere wereld. Met... »

Interview Lebbis & Jansen op Lowlands 2011

Lebbis en Jansen, al een jaar of vijf niet meer samen op het podium, kwamen voor Lowlands 2011 voor één keer bij elkaar.Hans en Dolf gaven een interview aan... »

Betaal niet teveel! Weet waar je kaarten koopt

Betaal jij je ook scheel aan kaarten voor Najib Amhali, Theo Maassen en Jochem Myjer? Theaterkaartjes zijn al niet goedkoop, maar door het georganiseerd doorverkopen van ticke... »

Meer nieuws

Tweets

    • Meer tweets van @Dolfjansen
      Dolf Jansen

      Stand-upper met een enorm associatief vermogen, altijd bovenop de actualiteit

      Dolf Jansen is  cabaretier, schrijver, muzikant, presentator en marathonloper. Hij start zijn carriere met Hans Sibbel (Lebbis) in 1989 met succes wanneer hij aan het Leids Cabaret Festival meedoet. Daarna volgen vele uitverkochte cabaretprogramma's voor het duo Lebbis & Jansen, waaronder  oudejaarsprogramma's. De laatste jaren gaan de twee heren hun eigen weg. Alleen voor uitzonderlijk speciale gelegenheden, zoals op Lowlands in 2011, staan ze samen op een podium.

      Dolf is creatief. Hij schrijft veel en vaak: columns, gedichten, liedteksten, reisverhalen, interviews en voor diverse televisieprogramma's. Ook maakt Dolf geregeld voorstellingen op maat voor bedrijven, congressen etc. en interviewt met scherpe tong.

      Dolf biedt het publiek een verbale berg-en-dal-express waarin hij het publiek meevoert over toppen van welsprekendheid en door dalen van dilemma's. Op zo'n parcours moet je kunnen improviseren als de beste en af durven wijken van de ideale lijn als de actualiteit daar om vraagt. En dan ook nog grappen maken. Heel veel grappen. Laat dat aan Dolf over!


      Dolf is sinds jaar en dag, samen met Felix Meurders, presentator van Spijkers met Koppen (VARA, Radio 2). Daarnaast schrijft Dolf verschillende columns in diverse bladen.

      Op televisie presenteerde hij verschillende programma's, waaronder Vara Live en Pinkpop. Voor Pauw & Witteman maakte hij eind 2011 een unieke oudejaarsconferene met ingezonden grappen van het publiek. In de laatste week voor de verkiezingen in 2012 gaf Dolf politiek commentaar in een eigen rubriek in De Wereld Draait Door, getiteld DolfDuidt. En net als de voorafgaande verkiezingen geeft hij vanuit De Kleine Komedie in Amsterdam live verslag van de uitslagen.

      In seizoen 2013-2014 staat Dolf op de planken met zjin nieuwe voorstelling Topvorm.



      Oudejaarsconference van de Straat
      Fotografie:
      Martin Oudshoorn
      Kijk de Oudejaars vd Straat
      Oudejaarsconference van de Straat
      Making of
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (11)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (10)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (9)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (8)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (7)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (6)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf jansen (5)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (4)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (3)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (2)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Tips Dolf Jansen (1)
      Oudejaarsconference van de Straat
      Aankondiging bij Pauw & Witteman
      Oudejaarsconference van de Straat

      Oudejaarsconference van de Straat

      Hooggeacht publiek, aan u de eer: draag bij aan een wereldprimeur en schrijf mee aan de Oudejaarsconference bij Pauw & Witteman!

      Oudejaars van de straat: dat is de bedoeling. Jouw grappen, ideeën en gedichten, tot een voorstelling van een half uur gevormd door cabaretier Dolf Jansen. Het wordt wegstrepen en ongegeneerd overschrijven, passen en meten, mozaïeken op hoog niveau. En Dolf gaat er met de credits vandoor... tenzij de grap onbehoorlijk slecht valt natuurlijk!

      Nog nooit eerder is een cabaretier de uitdaging aangegaan om cabaret te maken geheel bestaand uit grappen van het publiek.

      Hoe het werkt: je kunt op de website van Pauw & Witteman je komische inzicht op het nieuws van het afgelopen jaar insturen. Op de ingestuurde grappen wordt op diezelfde website gestemd. De beste grappen zie je eind december terug op Nederland 3, gebracht door Dolf Jansen in een speciale uitzending van Pauw & Wiitteman.

      Bezoek voor tips en verdere informatie de website van Pauw & Witteman.